Lot 517
Old Master Paintings, 19th Century & Early Modern Art Online | 27 May 2021
Europese School (18e eeuw)

I. Bilaam en zijn ezel
II. Abraham offert Isaac

beide olieverf op koper, 8,5x6 cm (met lijst elk 16x14 cm)

Conditie: Goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 400