Lot 2501
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Famille rouge bord met hertje

18e eeuw, China

In het midden gedecoreerd met een hertje die een kar trekt met daarop een vaas met bloemen. De rand met onderglazuur blauw en overglazuur rood en goud.

D 22.5 cm

Twee haarlijnen. Verder in goede conditie, geen restauratie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220