Lot 2528
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Kangxi blauw wit kannetje

ca. 1700, China

Een miniatuur kannetje, blauw wit gedecoreerd met Lange Lijzen e gemerkt met Jade merk. Knop deksel gerestaureerd, verder in goede conditie.

H 10.7 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475