Lot 10171
Naar Frans van Mieris I (18e eeuw)

'De wijn is een spotter' / The wine is a mocker

olieverf op doek, 28x24 cm (met lijst: 40x36 cm)

Dit werk is geschilderd naar een gravure van Hendrik Bary (1640-1707) naar de oorspronkelijke compositie van Frans van Mieris I (1635-1681). Te vergelijken met: Rijksmuseum, Amsterdam, inv. no. RP-P-1886-A-10301. The present lot is painted after an engraving by Hendrik Bary (1640-1707) after the original composition by Frans van Mieris I (1635-1681), please compare to: Rijksmuseum, Amsterdam, inv. no. RP-P-1886-A-10301.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300