Lot 4010
Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art | 25 June 2021
Een polychroom beschilderd houtgesneden beeld van de Heilige Petrus

15/16e eeuw, mogelijk Zuidelijke Nederlanden of Frankrijk

Uitgebeeld met boek in hand en sleutels van de Hemelpoort. Met label aan de onderzijde: 'Museum Vaals'.

H 43,5 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00