Lot 2526
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Divers Chinees en Japans porselein en aardewerk, w.o. Kangxi schoteltje met figuren

18e - 19e eeuw

Een Japanse polychroom porseleinen dekselkom, een aardewerk waterdruppelaar en een Japanse porseleinen kop en een Chinese schotel. De dekselkom met decor van vliegende feniksen en florale motieven rondom, gemekt op de onderkant. De waterdruppelaar met groengekleurd glazuur. Het Japanse kopje gedecoreerd in blauw wit met konijnen in landschap, gemerkt op de onderkant. Het Chinese schoteltje gedecoreerd met figuren in een landschap, gemerkt op de onderkant met een vier karakter merk.

H van 6 tot 10,5 cm, D 12,5 tot 16,5 cm

De dekselkom met een oude restauratie en een grote randschilfer, de deksel met randbeschadigingen op de bovenkant. Het schoteltje met randschilfers. Het kopje in goede staat en de waterdruppelaar grof gebakken en schilfering langs de onderrand.

€ 300,00
€ 400,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750