Lot 133
Herman Paradies (1883-1966)

Gezicht op de Lange Jan, te Middelburg

gesigneerd 'Herm. C. A. Paradies.' (rechtsonder) en geannoteerd "'Lange Jan" te / Middelburg' (linksonder)

aquarel, 57x33,5 cm (met lijst: 62x38 cm)

Conditie: verkleurd, papier gebobbeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800