Lot 2509
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Set Chinees porselein kop en schotels koekkoek en het huisje (5 schotels en 6 kopjes)

19e eeuw, China

Zes hoge kopjes met aan de buitenzijde een decor van vogels en een huisje en aan de binnenzijde vissen. De schotels idem.

Enkele bakfoutjes en kleine randschilfers, verder in goede conditie. Geen haarlijnen of restauratie.

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300