Lot 2510
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Twee Chinees porselein kwispedoors

18e eeuw, China

Een paar fraaie blauw wit gedecoreerde kwispedoors, Qianlong periode (niet gemerkt). Floraal decor met cartouches waarin landschappen met pagodes.

D ca. 13 cm, H 11.5-12 cm

Eén kwispedoor met randfritting, de andere met een klein haarlijntje. Verder zijn beide kwispedoors in perfecte conditie: geen andere haarlijnen, geen schilfers (behalve de genoemde randfritting) en geen restauratie.

€ 400,00
€ 600,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550