Lot 99
Hendrik Willebrord Jansen (1855-1908)

Vissers op zee

gesigneerd 'H.W. Jansen.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 60x80 cm (met lijst: 79x98 cm)

Conditie: vergeeld, verder goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300