Lot 49
Hollandse School (20ste eeuw)

Stilleven met kreeft, roemer, citroen en druiven

met signatuur 'C. De Heem' (linksonder)

olieverf op paneel, 25x19 cm (met lijst: 34x27 cm)

Kopie naar Cornelis de Heem

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240