Lot 47
Armand Arsène Mannoury (Frans, werkzame periode: 1888-1893)

Zomerlandschap met een boer bij een beek

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Très affectueux souvenir / A. Mannoury. 86.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 55x38 cm (met lijst: 75x58 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200