Lot 43
Jan Vrolijk (1846-1894)

Man te paard in de sneeuw

gesigneerd en gedateerd 'Jan Vrolijk f 85' (linksonder)

olieverf op paneel, 44x34 cm (met lijst: 57x48 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vergeeld, geschilderd op twee paneel

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240