Lot 235
Geertruida Catherina Gorter-ten Cate Hoedemaker (1828-1907)

Stilleven met boeket, fruit op een schaal en stapel boeken

gesigneerd 'G.C. Gorter.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 58x70 cm (met lijst: 71x84 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, bedoekt, enkele retouches, craquelé, doordrukking van het spieraam

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240