Lot 39
Wlodimierz Zakrzewski (Pools, 1916-1992)

Gezicht op de Leidsegracht te Amsterdam

gedateerd en gesigneerd en '1981 W Zakrzewski' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 65x73 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200