Lot 38
Gabriël Hanedoes (1869-1953)

Uil op een besneeuwde hulsttak

gesigneerd en gedateerd 'G. Hanedoes. 1929.' (linksonder)

olieverf op doek, 95x72 cm (met lijst: 102x79 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, doordrukking van het spieraam

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180