Lot 34
Janina Süssle-Muszkietowa (Pools, 1903-1956)

"Przy stole" / Aan tafel

gesigneerd en onduidelijk gedateerd (linksonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 75x101 cm

Conditie: craquelé, een deukje, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240