Lot 134
Omgeving van Cornelis Springer (1817-1891)

Schets op een Nederlandse stadsgezicht

met annotatie 'Schets door C. Springer' (op de achterzijde)

aquarel en potlood op papier, 24x30 cm (met lijst: 43x49 cm)

Conditie: enkele vlekken, vergeeld op de randen, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180