Lot 41
Heinrich Pützhofen-Esters (Duits, 1872-1953)

Gezicht op een bergdorpje

gesigneerd 'Heinrich Pützhofen-Esters' (linksonder)

olieverf op doek, 75x75 cm (met lijst: 93x94 cm)

Conditie: diepe craquelé, doek vergeeld, oppervlaktevuil, verfverlies op de randen

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180