Lot 31
Simon Maris (1873-1935)

Portret van Elisabeth Pijl met haar hond

gesigneerd en gedateerd 'Simon Maris / 1918' (rechtsonder), geannoteerd en gedateerd 'E. van der Schuÿt-Pÿl. = / Amsterdam - 1917.' (linksboven)

olieverf op doek, zonder lijst, 100x75 cm

Provenance:
-Veiling, Christie's, Amsterdam, 8 september 1994, lot 402.

Conditie: verfverlies, craquelé, doordrukking van het spieraam, oppervlaktevuil

€ 600,00
€ 800,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500