Lot 30
Toegeschreven aan Joseph Barthélémy Vieillevoye (Belgisch, 1788-1855)

Portret van een dame met een zwarte jurk en gouden collier

gesigneerd met initialen en gedateerd 'B.V. 1843' (midden onder)

olieverf op doek, 91,5x70,5 cm (160x99 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, oppervlaktevuil, vernis vergeeld, doordrukking van het spieraam

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600