Lot 37
Jeanne Bieruma-Oosting (1898-1994)

Stilleven met druiven, karaf en potje op een tafel

gesigneerd 'Oosting.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 53x64 cm (met lijst: 70x81 cm)

€ 500,00
€ 800,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750