Lot 13
Willem Carel Nakken (1835-1926)

Boerenpaarden op het erf

gesigneerd 'W.C. Nakken.' (linksonder)

aquarel, 39x60 cm (met lijst: 65x84 cm)

€ 500,00
€ 800,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425