Lot 14
Adriaan de la Rivière (1857-1941)

De kastanjehandelaar

gesigneerd 'A de la Rivière' (rechtsonder)

aquarel, 31x44 cm (met lijst: 50x64 cm)

Conditie: enige vergeling, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240