Lot 15
Adriaan de la Rivière (1857-1941)

De sinaasappelverkoopster

gesigneerd 'A de la Rivière' (rechtsonder)

aquarel, 27x37 cm (met lijst: 48,5x59 cm)

Conditie: enkele vlekjes, papier gebobbeld en vergeeld, aantasting van het papier

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240