Lot 11
Geo Poggenbeek (1853-1903)

Hollands weidelandschap met koeien en molens

gesigneerd 'Geo. Poggenbeek.' (linksonder)

aquarel, 23,5x41 cm (met lijst: 38x56 cm)

Conditie: aantasting van het papier (in de lucht), verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180