Lot 10
Jan Vrolijk (1846-1894)

Een koe met haar kalf in een polderlandschap

gesigneerd en gedateerd 'Jan. Vrolijk f 80' (linksonder)

aquarel, 30x22 cm (met lijst: 54x44 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240