Lot 8
Cor Bouter (1888-1966)

Koeien bij een plas

gesigneerd met pseudoniem 'C. Verschuur' (linksonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 60x71 cm)

Conditie: craquelé, doek vergeeld, iets gegolfd

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180