Lot 6
Gabriël Hanedoes (1869-1953)

Heidelandschap met pijnbomen

gesigneerd 'G. Hanedoes.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 68x95 cm (met lijst: 97x124 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, enkel stukje verfverlies, doordrukking van het spieraam, een deukje, craquelé,

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240