Lot 5
Louwrens Hanedoes (1822-1905)

Knotwilgen aan een beekje met wandelaar

gesigneerd 'Hanedoes. fc' (rechtsonder); gestempeld (op de achterzijde)

olieverf op paneel, 14x18 cm (met lijst: 29x33 cm)

Provenance:
-Collectie Van der Dussen

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200