Lot 4
Louwrens Hanedoes (1822-1905)

Wandelaars op een bospad

olieverf op paneel, 22x27 cm (met lijst: 18,5x34 cm)

Provenance: Collectie Van der Dussen

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200