Lot 2525
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Zes Japanse blauw wit porseleinen kopjes, drie kommen, een Chinese porseleinen kom en een kopje

18e eeuw, China & Japan

De kopjes met floraal decor, gemerkt op de onderkant. Een geschulpte kom gedecoreerd met haas in landschap, niet gemerkt. Een geschulpte kom met figuren in landschap, gemerkt op de onderkant. Een kom met vogel en bloesemtakken, niet gemerkt. De Chinese kom gedecoreerd met vliegende paarden, florale en geometrische motieven, niet gemerkt. Het Chinese kopje met lotusbloemen, niet gemerkt.

H van 3 tot 5,5 cm, D van 6,5 tot 15 cm

De kopjes met kleine bakfouten, verder in goede staat. Het Chinese kopje met haarlijn en licht verkleurd. De Chinese kom met sterbarst aan de onderkant en een haarlijn. Een kom met twee haarlijnen, een kom met schilfer op de onderrand. Een kom in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180