Lot 2522
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een kleine verzameling van zes Longquan celadon porseleinen objecten

17e eeuw, China

Waaronder twee wandborden met floraal decor in reliëf en onderglazuur, een geschulpt schaaltje, een schaaltje met floraal patroon in reliëf langs de buitenzijde en twee bolvaasjes waarvan een met twee oren. Allen niet gemerkt.

D van 4,5 tot 37,5 cm

Een wandbord met breuklijn, haarlijn en glazuurbarsten. Een wandbord met breuklijnen en bakfouten. Het geschulpte schaaltje met bruiklijnen. Een schaaltje met glazuurbarsten en schilfers, een vaasje met sterbarst, een vaasje met kleine haarlijn.

€ 300,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240