Lot 46
Cor Bouter (1888-1966)

De schaapsherderin

gesigneerd 'C. Verschuur' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x70 cm (met lijst: 60x90 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200