Lot 28
Willem van den Berg (1886-1970)

Portret van een oude man met baard

gesigneerd 'W.v.d. Berg-' (linksonder)

olieverf op paneel, 37x21 cm (met lijst: 48x32 cm)

Conditie: enkele stukje verfverlies, oppervlaktevuil, licht craquelé

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300