Lot 45
Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928)

"Entrance to the Brielle Holland (summer evening)"

gesigneerd en gedateerd 'Chr. Dommelshuizen 1902.' (linksonder), gesigneerd en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 41x51 cm (met lijst: 60x70 cm)

Conditie: enkele stukje verfverlies, oppervlaktevuil, doek vergeeld en gegolfd, craquelé

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425