Lot 40
Elie Neuburger (1891-1972)

Gezicht op de Kalkmarkt te Amsterdam

gesigneerd 'Elie Neuburger' (rechtsonder)

olieverf op doek, 55x60 cm (met lijst:57x62 cm)

Conditie: diepe craquelé

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240