Lot 5528
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Vier geëboniseerd houten stoelen met inlegwerk

De rugleuning en zitting gedecoreerd met ingelegde voorstelling van bloemvazen en florale motieven, afgewerkt met been, op getorste poten met H-vormige regelverbinding.

H 88,5 cm

Slijtage van het hout zichtbaar, enkele beschadigingen langs de randen, krassen en verkleuringen. Overwegend in goede staat.

€ 500,00
€ 800,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300