Lot 5527
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een modulaire houten en ijzeren salontafel

20e eeuw

Bestaande uit zes onderdelen, met evenredige trapeze vormige bladen op ijzeren poten.

27 x 70 x 30,5 cm

Roest, krassen en kleine schilfers, verder in goede staat.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200