Lot 25
Piet van Boxel (1912-2001)

Portret van Piet van Boxel, de zoon van de schilder

gesigneerd 'PJ. Boxel.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x40 cm (met lijst: 77x67 cm)

Conditie: Familie van de kunstenaar.

Conditie: lichte craquelé, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240