Lot 3
Louwrens Hanedoes (1822-1905)

Landschap met bomen

gesigneerd 'L. Hanedoes fct' (linksonder)

olieverf op board, 32x24 cm (met lijst: 36x43 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550