Lot 2
Louwrens Hanedoes (1822-1905)

Reizigers in een winderig landschap

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Ter herinnering aan zijnen/vriend K. Sprugt. [?]/ L. Hanedoes. 1856' (op de achterzijde)

olieverf op paneel 15x12 cm (met lijst: 35x30 cm)

Conditie: enkele retouches (op de lucht), oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350