Lot 1
Louwrens Hanedoes (1822-1905)

Jonge herder met zijn hond in een heidelandschap

gesigneerd en gedateerd 'L Hanedoes. fct. 1863.' (rechtsonder), gestempeld 'L. Hanedoes' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 25x34 cm (met lijst: 37x46 cm)

Provenance:
-Kunsthandel Gebr. Douwes, Amsterdam.
-Veiling, Christie's, Amsterdam, 24 april 2002, lot 61.

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600