Lot 32
Benjamin Prins (1860-1934)

Portret van een zittende man met wandelstok en baret

gesigneerd en gedateerd 'Benjamin Prins / 1890' (rechtsonder)

olieverf doek, 100x80 cm (met lijst: 132x113 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300