Lot 27
Gerard de Wit (1931-2010)

Nonchalant portret van Piet van Boxel ten voeten uit

gemonogrammeerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 202x101 cm (met lijst: 204x103 cm)

Provenance:
-Familie van de geportretteerde.

Conditie: craquelé, stukjes verfverlies, aan de rand oppervlaktebeschadiging door de lijst

€ 300,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100