Lot 26
Piet van Boxel (1912-2001)

Portret van Kees Verwey

gesigneerd 'PJ v Boxel' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst,120x100 cm

Provenance: Familie van de kunstenaar.

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220