Lot 24
Piet van Boxel (1912-2001)

De schoenmaker

gesigneerd 'PJv Boxel' (linksonder)

olieverf op doek, 80x101 cm (met lijst: 115x140 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar.

Conditie: bedoekt, craquelé, verder goed. Daarbij een boek over de kunstenaar (Haags Palet).

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600