Lot 18
Piet van Boxel (1912-2001) (2x)

'Heipalen voor Dijkaanleg' ; Berglandschap

1x gesigneerd 'PJ van Boxel' (rechtsonder) en 1x gesigneerd en geannoteerd 'PJv Boxel Texel' (linksonder)

2x aquarel, diverse afm van 45x60 cm en 63x86 cm (met lijst: 60x80 cm en 66x89 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar.

Conditie: papier gebobbeld en vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180