Lot 19
Piet van Boxel (1912-2001)

Ponton op een rivier

niet gesigneerd

olieverf op doek geplakt op board, 38x58 cm (met lijst: 53x71 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar.

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180