Lot 23
Piet van Boxel (1912-2001)

Portret van de vrouw van de kunstenaar

gesigneerd 'PJ Boxel' (linksonder)

olieverf op doek, 43x40,5 cm (met lijst: 46,5x43 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar.

Conditie: doek licht gebobbeld (rechtsonder), verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180